Bireysel Sigorta Nedir?
Zorunlu Deprem Sigortası ile deprem ve depremden kaynaklanan yangın, infilak, yer kayması ve tsunami risklerine karşı, sigortalı konut sahiplerine maddi güvence sağlar. İster oturulamaz durumda ister kısmî hasarlı olsun, bina zararını en hızlı şekilde tazmin ederek, yaşamın normale dönmesine aracılık eder.

Ev Paket Sigortası, en değerli varlığınız olan evinizi korumak huzurunu sağlamak için en değerli yatırımınızdır. Temin Edilen Ek Bazı Riskler, Yangın, Duman, Fırtına, Sel, İzolasyon Kusuru, Elektronik Cihaz, Asistance Hizmetleri ( Ambulans, çilingir vb.)
Bireysel Sigortalar Hakkında Bilgiler
Ev Paket Sigortası ve DASK
Zorunlu Deprem Sigortası ile deprem ve depremden kaynaklanan yangın, infilak, yer kayması ve tsunami risklerine karşı, sigortalı konut sahiplerine maddi güvence sağlar. İster oturulamaz durumda ister kısmî hasarlı olsun, bina zararını en hızlı şekilde tazmin ederek, yaşamın normale dönmesine aracılık eder.

Ev Paket Sigortası, en değerli varlığınız olan evinizi korumak huzurunu sağlamak için en değerli yatırımınızdır.
Temin Edilen Ek Bazı Riskler;
Yangın, Duman, Fırtına , Sel, İzolasyon Kusuru, Elektronik Cihaz, Asistance Hizmetleri (Ambulans, çilingir vb,)
Kasko Paket Sigortası ve Trafik Sigortası
Tüm dünya dahilinde, karayolunda kullanılabilen motorlu motorsuz taşıtlardan römork veya karavanlar ile iş makinelerinden ve lastik tekerlekli traktörlerden doğan menfaatinin tüm tehlikeler dolayısıyla ihlali sonucu uğrayacağı maddi zararları temin eder.

Temin Edilen Bazı Riskler;
Terör eylemleri, Sel ve su baskını, Sigara ve benzeri maddelerin teması, Kilit mekanizmasının değiştirilmesi, İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı ve Manevi Tazminat, Ferdi Kaza, Asıl Anahtar ile Çalınma, Kar Kaybı, Değer Kaybı, Özel Eşya, Orjinal Dışında Aksesuarlar, Aşınmaya tabi mekanik parçalar.
Tarım Sigortası
Tarım Sigortaları Kanunu ile amaçlanan Tarım Sigortalarının tanıtılması ve yaygınlaştırılmasının sağlanması ile üreticilerin doğal afetlerden ve diğer oluşabilecek risklerden korunması amacına yönelik gerekli uygulamaları hatasız ve hızlı bir şekilde yürütmek.
Sağlık Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
Özel sağlık sigortası size kaliteli sağlık hizmetinden faydalanma imkanını, her bütçeye uygun çözümlerle sunmaktadır.

Tamamlayıcı Özel Sağlık sigortaları ile SGK ve Sigorta Şirketleri ile anlaşmalı özel hastanelerde, SGK'nın ödediği tutarın üzerini karşılar.

İhtiyaca Yönelik Teminatlar, Geniş Ayakta Tedavi Teminatı, Aile İndirimi, Diş Tedavi / Check Up Teminatı, Gündelik Tedavi Tazminatı.
Seyahat Sağlık Sigortası
Yalnızca sigortalılarımızın tatil sırasında olabilecek sağlık riskleri için değil, tur ile yapılan tatilin iptal olması ve aile üyelerinden birinin ölümü veya evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması gibi kişileri beklemedikleri bir anda hazırlıksız yakalayan durumlar karşısında da sigortalımızı koruyoruz.

Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati, Aile üyelerinden birinin ölümü sebebiyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati, Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati, Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması, Sigortalıya ilaç gönderilmesi, Acil mesajların iletilmesi.
Ferdi Kaza Sigortası
Ferdi Kaza Sigortası, günlük yaşantıda meydana gelebilecek kazalar sonucunda, kazaya uğrayan sigortalının veya bir vefat halinde geride kalanların sıkıntılarını maddi açıdan hafifletebilecek çok farklı alternatifleri olan bir teminattır.
Hayat Sigortası
Hayat sigortası ürünlerimiz ile geleceğiniz için maddi tasarruf yapabilir, hayatın size yaşatabileceği olumsuzluklara karşı hazırlıklı olarak siz yanlarında olamasanız da sevdiklerinizin hayat standardını korumalarına yardımcı olabilirsiniz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında sormak istedikleriniz için bilgilerinizi bırakın.

Bize Ulaşın
İş Ortaklarımız
İletişim
Vefa Group Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.
19 Mayıs Mh. Sarıkanarya Sk. No:19/1 Kozyatağı-Kadıköy/İSTANBUL
E-Posta: info@vefasigorta.com
Telefon: +90 216 380 83 32
Faks:+90 216 380 83 38

Çalışma Saatleri:
Hafta İçi: 09:00 - 18:00,
Hafta Sonu: 10:00 - 16:00
Vefa Sigorta